Zeybek Home, ilk olarak 1989 yılında mobilya sektörüne adım atmıştır. Firmamızın temel ilkeleri; kalite, hizmet, müşteri memnuniyeti, dürüstlük, güvenirlilik ve sosyal sorumluluklar olmuştur.

Zeybek Home, sürekli olarak değişen müşteri taleplerini karşılamayı hedeflemiştir. Firmamız, günümüz insanının modernleşen ve hızla değişen moda anlayışı karşısında, hızlı yaşam koşullarını da dikkate alarak daha fonksiyonel ve kullanımı kolay ürünler üretmektedir.

Zeybek Home olarak ürünlerimizi üstün teknoloji ile donatılmış tesislerimizde uzman ekibimiz ile birlikte ahşap mobilya üretim tecrübemizi, araştırma ve geliştirme bölümümüzde (ARGE) yeni hammadde ve aksesuarlarla harmanlayıp Zeybek Home’ a özgü tasarlayarak patenti kendimize ait modern ve avangart Yatak Odası Takımları, Yemek Odası Takımları ve Duvar Üniteleri üretmekteyiz.

Dünya standartlarında üretim yapan, satış ve satış sonrası hizme t anlayışı ile tüketici ihtiyaçlarını ve mutluluğunu ön planda tutan Zeybek Home, en güzel ürünlerini ve yeni koleksiyonlarını tüketici ile buluşturmaya devam etmektedir.

Çok insana ulaşmaktansa ulaştığımız müşteriye iyi hizmet etmek, iyi hizmet edilmiş her insan kazanılmış yeni müşteridir.

En fonksiyonel ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla üreterek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.